Turnaj ve florbale

20.02.2010 17:53

Dnes proběhla další akce pro děti jenž byl turnaj ve florbale ,který se uskutečnil v tělocvičně Základní školy Purkyňova. Turnaje se účastnilo celkem 11 družstev mladých hasičů a to v kategorii mladší 2 družstva , kategorie starší 9 družstev. Jmenovitě mladí hasiči z Pertolic, Frýdlantu, Heřmanic, Nového Města pod Smrkem, Krásného lesa, Višnové, Dětřichova a 2 družstva z polského města Sieniawka s níž máme podepsanou dohodu o spolupráci . Turnaj byl rozlosován na dvě skupiny v jedné byly Pertoltice, Heřmanice, Frýdlant, Dětřichov, Nové Město, v druhé ostatní zbylí. Ze skupin postupovali pouze první dva a hráli o celkové umístění.   Zápas se hrál 2x 7 minut, naše družstvo po prohře s Pertolticemi 4:2, Frýdlantem 5:0, Heřmanicemi 5:2, a výhrou na Novým Městem 1:6 se s celkovým skóre 10:15 umístily na 7. místě . Třetí byl Krásný les , druzí Heřmanice a prvenství patřilo Frýdlantu. Velké poděkování patří panu Josefu Koktovi za uspořádání tohoto turnaje.