O pohár starosty

14.07.2013 12:54

V sobotu se uskutečnila naše tradiční soutěž  O pohár starosty obce Dětřichov. Do soutěže nastoupilo celkem 14 družstev z toho 4 ženská. Letošní ročník se nám pořadatelsky moc nevyvedl . Technická porucha terče odálila začátek více jak o hodinu , skvělé posuzování rozhodčích znepříjemnil zážitek ze setkání a spotovního ducha vyhostil ze soutěže . Za toto, bych se chtěl všem velice omluvit, příště si to uspořádáme jinak. Požární útok byl proveden dvoukolově s tím, že se bude počítat lepší dosažení čas. Výsledky po ukončení závodu byly takto zaznamenány. Kategorie ženy  1.místo BULOVKA, 2.místo NOVÉ MĚSTO pod SMRKEM, 3. místo DĚTŘICHOV, 4.místo KUNRATICE (druhé kolo bohužel neabsolvovali). Kategorie muži 1.místo FRÝDLANT, 2.místo RASPENAVA, 3.místo JINDŘICHOVICE pod SMRKEM ,naše družstvo skončilo s časem 25,66 na 7.místě. Blahopřejeme všem vítězům a tentokráte čest všem poraženým. Chtěl, bych Vás velice rád uvítat na dalším ročníku naší soutěže ,takže všem AHOJ za rok.