Další ročník soutěže O pohár starosty obce Dětřichov

15.07.2012 20:27

Včera se uskutečnila další soutěž v požárním útoku družstev tentokrát u nás. Do soutěže se přihlásilo celkem 12 družstev ( 8 mužských, 4 ženské). Od ranních hodin se nad novým cvičištěm proháněly těžké mraky s vodou, ale nahoře nás má někdo hrozně rád potože během soutěže nespadla jediná kapka vody . Začátek soutěže byl od 10.00hod po rozlosování se šlo na to. První startovalo družstvo mužů z Kunratic poté ženy z Bulovky atd. nastřídačku. Výkony byly skvělé a časy překvapivé.  z Vítězství v kategorii muži se radovali kluci z Frýdlantu ,druzí byly kluci z Raspenavy a třetí překvapivě  sousedi z Kunratic. V ženské kategorii se na prvním místě umístily ženy Kunratice, druhé byly ženy z Bulovky a třetí ženy z Minkovic (nováčci na souteži) . Všem blahopřejeme a doufáme ,že se za rok k nám přijedou podívat znovu.     Fotogalerie více